sestdiena, 2018. gada 24. novembris

Sakarā ar skolas rekonstrukcijas darbiem, diemžēl ir aizkavējusies apkures pieslēgšana skolā. Tā kā gaisa temperatūra laukā aizvien pazeminās, kļūs neiespējami nodrošināt pietiekamu siltumu visā vecās skolas ēkā. Tādēļ esam pieņemuši lēmumu, ka 1.-3.klase no 26. līdz 28.novembrim ieskaitot mācīsies mājas.
Mājas uzdevumi ir grāmatu lasīšana un mācīšanās vietnē uzdevumi.lv, kur skola šobrīd ir iegādājusies 20 licences. Tās tiek piešķirtas portālā aktīvākajiem skolēniem. Licenču īpašniekus pārskatam un mainām aptuveni reizi dienā.
Sīkāka informācija par katram veicamajiem darbiem mājās ir saņemama pie klašu audzinatājiem.
Īpašos gadījumos, ja bērnam tiešām nav iespējams palikt mājās, izveidosim dežūrgrupu (lūdzu sazināties ar audzinātājiem).