piektdiena, 2018. gada 7. decembris

Decembris pie mums ir iesācies ar interesantām aktivitātēm...


 

Pirmdien, 3.decembrī pie mums, Striķu muižā, viesojās pārstāviji no Saldus tehnikuma ar stāstījumu un demonstrāciju par drošību. Lielu sajūsmu izraisīja praktiskās nodarbības - glabšanas riņķa mešana, brauciens ar glābšanas laivu un iejušanās glābēju lomā ugunsdzēsēju mašīnā.


Otrdien, 4.decembrī paši viesojāmies Druvas vidusskolā, kur bijām uzaicināti robotmīļu pēcpusdienas pasākumā 2.-4.klašu skolēniem. Ar Lego WeDo robotiem  skolotājas Daces Dumbares vadībā azartiski un draudzīgi kopā darbojās Druvas vidusskolas, Saldus vidusskolas un Striķu skolas bērni. Lai  arī darbiņš notika jauktās komandās, bērniem nebija ne mazāko sarežģījumu sadarboties - tik ļoti aizrāva šī nodarbe!

Ceturtdien, 6.decembrī 4.klases komanda piedalījās jau trešajā kino pulciņa nodarbībā Kursīšu pamatskolā kopā ar skolotāju Irēnu Lagūnu.  Bērni turpina darbu pie savas filmas izveides. Šajā nodarbībā trenējāmies filmēšanā. Guvām aizvien labāku izpratni par to, cik liels darbs ieguldāms, lai taptu filma!