piektdiena, 2019. gada 11. janvāris

Robotika Striķu skolā

Ceturtdien, 10.decembrī Striķu muižas zālē pulcējās vienpadsmit 3.-5.klases skolēni vecumā no 10 gadiem uz pirmo Robotikas nodarbību. Kopīgi iepazināmies ar starptautiskās organizācijas FIRST Lego League organizēto sacensību noteikumiem 2019. gadā. Vēlāk stacijās darbojāmies ar Lego Mindstorms robotu, montējām sacensību laukumu un attīstījām matemātisko domāšanu ar tangramām un loģiskajām kārtīm. Laiks kopīgi paskrēja nemanot!Patiecoties draugu un labvēļu atbalstam, šogad būsim skolu aprīkojuši ar trīs Lego Mindstorms EV3 komplektiem, kā arī pieciem Lego WeDo 2.0 komplektiem. Robotu darbināšanai nepieciešamo programmu veidošanai šobrīd izmantosim skolas rīcībā jau esošo datortehniku, bet pavasarī varēsim darbu pilnveidot ar skolas rekonstrukcijas projekta ietvaros plānotajām planšetēm.