ceturtdiena, 2019. gada 18. aprīlis

Darbīgais aprīlis16.aprīlī 4.klases skolēni devās pārgājienā uz Striķu pilskalnu. 5.klases skolēni bija sagatavojuši fotoorientēšanās aktivitāti ar nosaukumu „ Striķu pilskalna mistērijas”. Pie nofotografētajiem objektiem, kas atrodami pilskalnā, bija jāatrod paslēpts maisiņš ar vārdu. No vārdiem pēcāk jāizveido teikums. Pārgājiens noslēdzas ar kopīgu desiņcepšanu ugunskurā, kā arī ar uzvarētājkomandas pasludināšanu un diplomiņu saņemšanu! 

10.aprīlī septiņiem Striķu skolas skolēniem no 1.līdz 4.klasei bija iespēja piedalīties radošajā dienā Saldus vidusskolas sākumskolas telpās. Skolēni varēja piedalīties divās no četrām piedāvātajām aktivitātēm. Mūsu skolēni aktīvi līdzdarbojās minirobotiņu OZO bot nodarbībā, kur pēc noteiktu krāsu koda robotiņš izpildīja komandas. Otra nodarbība bija vannas bumbas gatavošana pēc noteiktas receptes. Visi devāmies mājās smaržīgi un iedvesmoti!