svētdiena, 2019. gada 25. augusts

Montesori pedagoģijas meistarklases mūsu skolā

 "Nesekojot bērna dabiskajām interesēm,
 tā vietā, lai ļautu puķei augt, 
mēs kraujam virsū akmeņus..."
J.Mullin)

No 7.-9.augustam mūsu skolā viesojās neparasts ciemiņš - Džons Mulins (John Mullin) no  ASV. Džons ir ilggadējs montesori pedagogs Lake Country skolā, Mineapolisē. 
Savas vizītes laikā ASV, mūsu direkotre Daina Zandberga, vērojot un apbrīnojot skolotāja profesionālo un iedvesmojošo darbu, pat iedomāties nevarēja, ka Džons tiešām atsauksies piedāvājumam un apmeklēs Latviju ar mērķi dalīties savā pieredzē un atziņās ar saviem kolēģiem un montesori pedagoģijas entuziastiem. 
Šajās saules pielietajās trīs augusta dienās ar mums, Striķu skolas skolotājiem,  Džona Mullina meistarklasēs  piedalījās skolotāji no Rīgas, Ikšķiles, Jaunlīgatnes, Kuldīgas un Jelgavas novadiem. Nodarbību noslēgumā  dalībnieki saņēma apliecības, fotogrāfējās kopā ar lektoru un izteica vēlēšanos līdzīgus pasākumus mūsu skolā apmeklēt arī turpmāk!