trešdiena, 2019. gada 18. septembris


Pilnīgi noteikti - rudens ir klāt! Iesim vērot, ko šis atvedis sev līdzi...
Rudens pārgājiens 20.septembrī plkst. 13.00 no skolas pagalma.
Pulcēsimies kopīgam gājienam uz pirmo pieturvietu – pilskalnu - skolas pagalmā, piemērotā apģērbā (botes, bikses, vējjakas, cepurīte, jo laika ziņas rāda, ka laiks nelutinās). Līdzi mugursomā lietusmētelītis un ūdens pudele. Kopējais pārgājiena garums 7 km, mazākajām kājiņām īsais aplis ap 4 km. (Lēmumu, kuru apli iet, pieņem klases kolektīvs)
Atgriešanās skolā ap 16.00 uz tusiņu pie ugunskura ar pavārītes sagatavotām gardām uzkodām, siltu tēju un sportiskām aktivitātēm.
Lūdzam vecākus, sākot no pulksten 17, ierasties pakaļ nogurušajiem, bet laimīgajiem bērniem. Būs iespēja, satikt skolotājus un parunāt par sev interesējošiem jautājumiem, kā arī uzmest aci jau tūlīt, tūlīt gatavajai skolai. Ja nav iespējams ierasties pēc bērna, lūdzu, sazinieties ar klases audzinātājiem.
Lai mums visiem lielisks pārgājiens!