trešdiena, 2019. gada 9. oktobris

20.septembris mūs lutināja ar laiku- tas bija kā speciāli pasūtīts mūsu skolas rudens pārgājienam.

Sākām pārgājienu no skolas. Visi kopā devāmies draudzīgā bariņā uz pilskalnu, kurā kolektīviem vajadzēja veikt 7 dažādus pārbaudījumus, lai atrastu pilskalna durvju atslēgu, lai iegūtu norādes tālākam ceļam. Septiņos pārbaudījumos bērni centās atrast apslēpto mantu pēc GPS koordinātām un veica sportiskus izaicinājumus, kā piemēram, šķērsoja vietējo upīti ar virvju palīdzību.
Kad visi veicamie pārbaudījumi bija pievarēti- devās tālāk baudīt rudeni, pa ceļam minot 10 mīklas un pie atminējumiem nofotogrāfējoties. 
Pārgājiena finišā, skolas ugunskura vietiņā, nogurušos piedzīvojumu meklētājus gaidīja vecāki, silta tēja un desiņas.
Paldies visiem par piedalīšanos! Tiksimies Ziemas pārgājienā jau pavisam drīz!