trešdiena, 2019. gada 16. oktobris

Rudens eksursija sākumskolā11. oktobrī sākumskolas 1.-3.klase devās rudens ekskursijā. Vispirms bērni viesojās Tukuma salmu muzejā. Tur skolēni redzēja gan mazas, gan lielas, gan milzīgas salmu figūras. Darbnīcā katrs pats pagatavoja gliemezīti no siena. Bērni guva daudz radošu ideju saviem turpmākajiem mākslas projektiem.

 Vēlāk skolēni devās uz Kartavkalnu, kas atrodas netālu no Jaunpils. Tur visi baudīja lapegļu alejas burvību un rudens krāsu bagātību, ceļojot pa dabas taku. Savukārt senlatviešu apmetnes modelis rosināja bērnu fantāziju par seniem laikiem un mudināja  iztēloties sevi par karaļiem, karalienēm un sargiem senlatviešu pilī. Kustību prieku katrs varēja izjust, uzskrienot senajā pilskalnā un lēkājot pa apmetnes būvēm.

Diena bija brīnišķīga. Paldies rudenim par lielisko dienu!