piektdiena, 2019. gada 22. novembris

Ekskursija 4.-6. klašu skolēniem 28./29. novembrī

Ekskursija ES projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai pasākuma “Tehnoloģiju gads” ietvaros”
 uz Latvijas Ziemeļiem un Tartu, AHHAA zinātnes centru. (Igaunija)
28.,29. Novembris, 2019
Līdzi vajadzīgs ceļošanai derīgs dokuments (Pase vai ID karte)
Ceļa izdevumus un biļetes AHHAA centrā sedz projekta finansējums.

28.Novembris Izbraukšana: 7.30 no skolas un 8.00 no sporta nama.

·        10.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstādes “Neredzamā bibliotēka” apmeklējums un radošā darbnīca Ekslibris. Grafikas darbnīca

·        13.00-14.00 Lido atpūtas komplekss, pusdienas (pērk paši)

·        16.30 Rūjienas saldējums, degustācija un informatīvs stāstījums un filmiņa par rūpnīcu

·        ~ 19 Nakšņošana: Dīķeru muiža (bij. Koņu skola) maksa: 5 euro. Līdzi: higiēnas piederumi, dvielis, pidžama, čības. Būs pieejama virtuvīte, ūdens vārāmā kanna, trauki, duša. Gulēsim uz ļoti labiem matracīšiem, gultas drēbes uz vietas. Lūdzu padomāt par brokastīm. Piestāsim iepriekšējā vakarā pirms naktsmītnes pie kāda veikala, lai iegādātos kādu jogurtiņu utt., lai tam nav jāceļo līdzi visu dienu no Saldus.

29.Novembris 8.00 izbraukšana uz AHHAA zinātnes centru.
10.00 – 15.00 AHHAA zinātnes centrs. Planetārijs un darbnīcas. Šeit ir iespēja papusdienot, ir suvenīru veikaliņš. (AHHAA biļetes apmaksā projekts)
Ap 15.30 ceļš mājup.
Ap 19-20 brīvais laiks un vakariņas (pērk paši) t/c Alfa. (Autobusam ir nepieciešama pauze)
Atgriešanās ap 22.30 (izkāpšana Sporta nams un Striķu skola)

Dalības maksa no skolēna: 12 euro (naktsmītne, apdrošināšana un grupas ekskursijas)
Kabatas nauda papildizmaksām: ēdienreizes paredzētas Lido un Alfā, vakariņas un brokastis līdz paņemtas vai veikalā Rūjienā nopirktas,  naudiņa suvenīriem un tml. personīgajiem izdevumiem.
P.S. Autobusā aizliegts lietot čipšus un gāzētas limonādes.
Info tel. 27801250 Anita Danenberga