otrdiena, 2020. gada 31. marts

IZM aptauja vecākiem par attālināto mācību procesu (pieejama aizpildīšanai līdz 1.04.2020.)Ņemot vērā to, ka kopš 23.marta visās Latvijas skolas tika uzsākta attālināto mācību īstenošana (Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”), Izglītības un zinātnes ministrija aicina skolotājus, skolēnus un vecākus piedalīties aptaujā, atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar attālinātās mācīšanās norisi. Aptaujas būs pieejamas līdz š. g. 1. aprīlim (termiņš pagarināts līdz 2.aprīlim)

Aptaujas lūdzam aizpildīt: 
• 7.-12. klases un 1.-4. kursa profesionālo izglītības iestāžu skolēniem;
• 1.-12. klases skolēnu vecākiem;
* Skolotaajiem 
Lai sāktu pildīt aptauju, aptaujai jāreģistrējas ar savu Mykoob vai E-klases pieeju! - (ja vecākiem nav, lūdzu sūtiet pieprasījumu uz inese.gustina@saldus.lv un norādiet savu tel nr. paroles nosūtīšanai!)


Saite uz aptauju: https://edurio.com/izm