piektdiena, 2020. gada 18. septembris

Aicinām izmantot Uzdevumi.lv resursus!

Saldus novada pašvaldība šajā mācību gadā ir radusi iespēju visiem skolēniem apmaksāt PROF (pilnā pakalpojuma) licences Uzdevumi.lv. Portālā ir iespējams:

• Mācīties un atkārtot vielu dažādās tēmās visos mācību priekšmetus sadaļā "Virtuālā skola"
  •  Pildīt ievietotos uzdevumus un pārbaudīt zināšanas. Uzzināt kļūdas un iepazīties ar pareizo risinājumu.
  • Trennēties Valsts pārbaudes darbiem 3.un 6.klasē pildot iepriekšējo mācību gadu darbu uzdevumus.
  • Portālā ir pieejami arī materiāli pirmskolēniem un viņu vecākiem!

Portālā var autorizēties divos veidos:

1) izmantot e-klases piekļuves datus (paroli iespējams saņemt pie sk.Ineses sūtot SMS uz tel.nr. 26517556)

2) izveidot  neatkarīgu piekļuvi veidojot savu lietotājvārdu un paroli tieši portālā Uzdevumi.lv. Šajā gadījumā noteikti nepieciešams norādīt mūsu izglītības iestādi.

AICINĀM IZMANTOT ŠO IESPĒJU!