trešdiena, 2020. gada 16. septembris

Atsākam robotikas nodarbības 4.-6.klasei!!!

Laipni aicināti iepriekšējie un arī jauni dalībnieki!

Turpināsim strādāt arLego WeDo 2.0 un Lego Mindstorms EV3 robotiem.

Darbosimies jaunās Striķu skolas 2.stāva hallē ceturtdienās vai piektdienās no 14.30 – 16.10 (no autobusa līdz autobusam). Pēc nodarbībām skolotāja bērnus pavada līdz autobusa pieturai un “iesēdina” autobusā.

Tā kā diena sanāk gara, lūdzu līdzi ņemt uzkodu launadziņam!

Pirmās nodarbības jau 17. un 18.septembrī!

 Nodarbības apmaksā ESF Projekts “Atbalsts izglītojamo kompetenču

attīstībai”.

Aprīkojumu sarūpēja ES projekts Saldus novada pašvaldības vispārējo izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana – datortehnika, biedrība First Lego League kā arī individuāli ziedotāji – Lego robotu un arēnu komplekti.

 Nodarbības vadīs Inese Gustiņa (tel. 26517556, e-pasts inese.gustina@saldus.lv)