otrdiena, 2020. gada 8. decembris

Uzvedības noteikumi tiešsasites stundās

Sveiks piektklasniek, sveiks sestklasniek!
Ceru, ka esi jau apradis ar tiešsaistes (zoom, jitsi) stundām, tomēr atgādināšu Tev dažus noteikumus, lai šis, nebūt ne vieglais laiks, mums visiem papietu raitāk un patīkamāk.
Un, tātad:
1)  Ja iespējams, centies pieslēgties tiešaistes stundai 5 minūtes pirms norādītā laika. Tā varēsi pamanīt un novērst sīkas ķibeles laicīgi.
2) Vienmēr, pēc pievienošanās stundai, sasveicinies! Vari runāt mikrofonā, čatā, vai vienkārši uzsmaidīt un pamāt pārējiem.
3) Pārliecinies, ka pie Tava konta ir redzams Tavs vārds! Ja vārds nav pareizs, izej no stundas un ienāc atkārtoti norādot pareizo.
4)  Stundā kameru turi ieslēgtu un mikrofonu izslēgtu. Tikai tā skolotājs varēs pārliecināties, ka esi klāt un visu sapratis, kā arī izvairīsieties no liekiem trokšņiem. Mikrofonu ieslēdz tikai tad, ja vēlies teikt ko svarīgu.
5) Ja ir nepieciešams uz brīdi iziet no stundas, atvainojies un pasaki to pārējiem! Lai netraucētu citus, vari iziešanas iemeslu uzrakstīt čatā!
6) Pēc stundas beigām neaizmirsti atvadīties no pārējiem! Atvadīties vari gan uz mirkli ieslēdzot mikrofonu, gan ierakstīt čatā, gan pamāt.
 
Lai mums visiem interesantas stundas!