ceturtdiena, 2021. gada 8. aprīlis

Par klātienes mācībām Striķu sākumskolā PROJEKTS

08.04.2021. 16:19

Sakarā ar saslimstības mazināšanos Saldus novadā, Striķu sākumskolas 1.-6.klase no pirmdienas, 12.aprīļa, plāno atsākt daļējas mācības klātienē (B modelis). Katra klase (grupa) klātienē skolā mācīsies 2 dienas nedēļā no 8.30 līdz 14.20. Ēdināšana šajās dienās tiks nodrošināta.

Šāds lēmums tika pieņemts, jo lielākā daļa mūsu skolēnu pārvietojas ar sabiedrisko transportu un šobrīd nav pieļaujama skolēnu pārvietošanās pilnā apmērā. Tādēļ arī lūdzam, iespēju robežās, bērnus nogādāt uz skolu/no skolas ar personīgo transportu.

Klātienes dienās izglītības iestādē skolēniem būs jāvalkā sejas maska, jāievēro droša distance un jāievēro citi drošības pasākumi.

Šobrīd plānotās klātienes dienas pa klasēm/grupām ir šādas:

1.-3.D (sk.Irēna) grupa - otrdienas, ceturtdienas

1.-3.M (sk.Daiga) grupa - trešdienas, ceturtdienas

1.-3.I (sk.Ilze) grupa - pirmdienas, otrdienas

4.-5.klase (abas grupas) - otrdienas, ceturtdienas

6.klase (abas grupas) - pirmdienas, trešdienas

Lūdzu ņemt vērā, ka šai informācijai ir informatīvs raksturs un tā līdz pirmdienai vēl var mainīties!