piektdiena, 2021. gada 16. aprīlis

Par mācībām Striķu skolā no 19.aprīļa

No 19.aprīļa mūsu novadā atļautas tikai āra nodarbības. Plānojam, ka katra grupa klātienē ārtelpās mācīsies vienu dienu. Šobrīd plānojums ir sekojošs:

1.-3.I grupa (sk.Ilze) - pirmdienas;

1.-3.D grupa (sk.Irēna) - otrdienas;

1.-3.M grupa (sk.Daiga) - ceturtdienas;

4.klase  - otrdienas (strādās kopā ar sk.Noru un pēc pusdienām varēs darboties datorikā ar sk.Inesi)

5.klase - ceturtdienas (strādās kopā ar sk.Anitu un sk.Ilzi un pēc pusdienām varēs pasportot kopā ar sk.Signi)

6.klase - pirmdienas - (strādās kopā ar sk Noru, pēc pusdienām varēs apmeklēt individuālās konsultācijas 1:1)

Skolēnu ēdināšana IR plānota.

Aicinām Jūs arī turpmāk pēc iespējas parūpēties par sava bērna nokļūšanu uz/no skolas, jo sabiedriskajā transportā drošības prasību dēļ ir ierobežots vietu skaits!

Nodarbības sāksies 8.30.

1.-3.klasēm nodarbības plānotas līdz 14.20

4.-6.klase, ja nav vēlme apmeklēt sporta un robotikas pulciņu, vai individuālas konsultācijas, drīkst doties mājās pēc pusdienām (ap 12.30).

AICINĀM SAĢĒRBTIES PIEMĒROTI LAIKA APSTĀKĻIEM!!!