Karjeras izglītība


Karjera, profesijas
Karjeras testi, informācija par profesijām, izglītību, darba tirgus progonozes, pieejamās vakances.
CV, motivācijas vēstules izveidošanas vietne ar paraugiem.  Ērti lietojama un saprotama vietne, kas saglabā izveidotos dokumentus tiešsaistē, ar iespēju veikt labojumus un papildinājumus, atbilstoši vajadzībām.
Virtuāla profesiju ēnošana, ar iespēju lasīt aprakstu par profesijām, apskatīt darba dienu attēlos, lasīt intervijas ar profesijas pārstāvjiem un atrast piemērotu izglītības iestādi Latvijā, kur apgūt konkrēto arodu.
4 izglītojošas filmas par karjeru “Zaļais pipars”, kurās sabiedrībā pazīstami cilvēki dalās savā pieredzē par karjeras veidošanu, darba tirgu, prasmēm un kompetencēm.
100 iedvesmojošas īsfilmas par latvijā dzīvojošiem dažādu profesiju pārstāvjiem, jauniem cilvēkiem, kas dara savu dabu ar prieku, iedvesmo citus, kā arī dzīvo Latvijā, jo mīl šo valsti.
Vietne, kurā iespējams atrast dažādu profesiju vidējo atalgojumu mēnesī, aprēķināt algu pēc nodokļu nomaksas, kā arī izrēķināt, cik gados kļūsi miljonārs, ja saņemsi attiecīgu atalgojumu.
Vakanču un karjeras vietne, kurā atrodami dažādi interesanti pētījumi par darba tirgu Latvijā.
http://www.brother.com/creativecenter/en_us/business/poster/general/index.htm
Vietnes, kurā iespējams bez maksas izveidot vizītkartes, skrejlapas, afišas, kalendārus un citas biznesam nepieciešamus resursus.
Piedāvājums uzdevumu komplektam, kas ļaus pārliecināties, vai esi gatavs doties darbam vai mācībām ārzemēs, un dos ieteikumus, kā sagatavoties, ja atbilde uz jautājumu "Braukt vai nebraukt?" izrādīsies - "Braukt!" 

Kas ir brīvprātīgais darbs Latvijā un ārvalstīs, kā tas tiek organizēts, pieredzes stāsti, brīvprātīgo organizācijas, ko tās dara.


Informācija par darba pieteikumu gatavošanu angļu valodā.

Izglītība Latvijā
Nacionālā izglītības iespēju datu bāze, kur apkopota visa informācija par karjera izglītību Latvijā : visas izglītības iestādes Latvijā, atvērto durvju dienas, valsts eksāmeni, karjeras testi, aktuālie projekti, e- karjeras konsultāciju iespēja, noderīgas saites uz ar karjeru saistītām vietnēm, infografikas karjeras plānošanai, elektroniski metodiskie materiāli skolotājiem.
Akreditētās un licencētās studiju programmas.
Informācija par studiju un studējošo kredītiem.

Informācija pa stipendijām.
Bērnu, jauniešu un studentu organizācijas

Bērnu un jauniešu sabiedrisko organizāciju apvienība Latvijas jaunatnes padome.
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, iniciatīvas un projekti 13-30g. veciem jauniešiem, ES programma Jaunatne darbībā.
Junior Achievement Latvia, skolēnu mācību uzņēmumi u.c.
Latvijas mazpulku un skautu organizāciju mājaslapas.